Общински съветници

СЪСТАВ НА ОБЩИНСКИЯ СЪВЕТ МАНДАТ 2023-2027 ГОДИНА


 

 

ГЕОРГИ ИВАНОВ ЙОВЧЕВ

 

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

СТЕФАН САШОВ НОНОВ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

КИРИЛ НИКОЛАЕВ ТОДОРИН

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)


 

АСЕН НИКОЛАЕВ ГАДЖЕВ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

ПАВЛИНА ЛЮБЕНОВА СЕРБЕЗОВА

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

ГЕОРГИ ЛАЗАРОВ ПЕНЕВ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

ЛЕЙЛА НИЯЗИ АДИЛ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

 

ПЕТЬО НИКОЛОВ КЪНЧЕВ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)


 

 

СТЕФАН ИВАНОВ МАЛИНОВ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

АТАНАС ДИМИТРОВ ВАРДИН

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

ВАЛЕНТИНА ПЕТРОВА ШУМАНОВА

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

ДИМИТЪР ИВАНОВ СТОИЦОВ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

СТОЯН СПАСОВ ВРЕСКОВ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)


 

ИВАН БЛАГОЕВ КОСТОВ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

МИТКО ИВАНОВ МИНЧЕВ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)

 

БОРИСЛАВ ХРИСТОВ БОГДАНОВ

МК РАЗВИТИЕ ЗА СЕПТЕМВРИ И РЕГИОНА (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ, ПП ГЕРБ, ПАРТИЯ КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ)


 

ИВАНКА НИКОЛОВА КЪРДЖИЙСКА

ВЪЗРАЖДАНЕ

 

МАРТИНА ПЕТЬОВА ТЕМЕЛКОВА

ВЪЗРАЖДАНЕ

 

КИРИЛ ЛАЗАРОВ ВЛАХОВ

ВЪЗРАЖДАНЕ

 

ПЕТЯ НИКОЛАЕВА ЦАНКОВА

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

БОРИСЛАВ КОСТАДИНОВ ДЖОНЕВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

СЪСТАВ НА ОБЩИНСКИЯ СЪВЕТ МАНДАТ 2019-2023 ГОДИНА 

СЪСТАВ НА ОБЩИНСКИЯ СЪВЕТ МАНДАТ 2015-2019 ГОДИНА